A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Botswana - Diskuze

Původní dotaz

Botswana

25.06.2011 19:25:33 | renmo
renmo
Ahoj,
může nám někdo poradit vlastní zkušenosti. Jedeme v 7-8 na 20 dní z JB do Maunu, Vikt. vodopády, přes Caprivi na Etoshu a na Jih k Fish RC a zpět. Už jsem přečetla dost cestopisů a stále váháme:
Zajá mě:
- možnost projet 2x2 autem z Palapye v Botsw. na SZ přes Serove, Orapa, zejména pak možnost napojit se na A3 do Maunu. Zatím jsem nenašla nikoho, kdo by tam jel.
- od Vikt. V. severem přes Zambii z Kazunguly na Katungu a Sesheke na Caprivi
- kterou cestou doporučujete na VV ? ze Zambie nebo ze Zimbabve - vzhledem k poplatkům a úplatkům a kde je lépe vidět.
Moc díky za jakýkoliv názor. Může být i na mail.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
renmo 25.06.2011 20:25
Botswana  

Ahoj,
může nám někdo poradit vlastní zkušenosti. Jedeme v 7-8 na 20 dní z JB do Maunu, Vikt. vodopády, přes Caprivi na Etoshu a na Jih k Fish RC a zpět. Už jsem přečetla dost cestopisů a stále váháme:
Zajá mě:
- možnost projet 2x2 autem z Palapye v Botsw. na SZ přes Serove, Orapa, zejména pak možnost napojit se na A3 do Maunu. Zatím jsem nenašla nikoho, kdo by tam jel.
- od Vikt. V. severem přes Zambii z Kazunguly na Katungu a Sesheke na Caprivi
- kterou cestou doporučujete na VV ? ze Zambie nebo ze Zimbabve - vzhledem k poplatkům a úplatkům a kde je lépe vidět.
Moc díky za jakýkoliv názor. Může být i na mail.

• Anonym (3)
  • Anonym (3)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu